DashcamUa Logo

Часті запитання

Кешбек буде виплачуватись з часом після прийняття змін у держбюджет. Слідкуй за новинами проекту у фейсбуці та інстаграмі

Не дивлячись на те, що ми зосереджуємось саме на водіях, в тестовій версії пішоходи можуть знімати відео за допомогою dashcamUa.

Завантажити і подати у поліцію через застосунок сторонні відео неможливо. Відео, зняте на реєстратор, можемо тільки рекомендувати подавати із заявою особисто. Якщо потрібна допомога в оформленні заяви звертайся до нашоi служби підтримки @dashcamUaSupport.

Відео у нашому застосунку це не просто кліпи, а захищена інформація, яка нарівні з мітками геолокації, датою і часом може бути використана як доказ у суді. Так як ми впевнені в автентичності інформації, яку отримуємо через наш додаток, то можемо від імені нашої ГО подавати заяви в Поліцію і за допомогою наших адвокатів контролювати роботу поліції по ним.

Якщо водій знімає відео «з рук» за кермом під час руху авто, вiн наражає себе та інших на небезпеку і цим відео дискредитуєте себе самого. Такі відео ми не приймаємо. Пішоходів та пасажирів це правило не стосується.

У застосунку відображається статус відправлених вами відео: «відправлено», «відхилено» або «в поліції»

Ми розглядаємо відео від користувачів кожного дня, але іноді це може зайняти трошки більше часу.

У списку ваших відео відображаються коментарі з поясненнями з якої причини ваше відео було відхилено.

Заяви у поліцію відправляються від імені ГО ДешкемЮЕй. Персональні дані не стануть відомі ані порушнику, ані поліції.

Зараз застосунок працює у тестовому режимі, відповіді від поліції надходять у письмовому вигляді і проконтролювати кожну заявку майже неможливо. У майбутньому кешбек буде доказом того, що порушник дійсно сплатив штраф.

Вже зараз ви можете використати ваші бонуси для придбання пального та страховки зі знижкою. Якщо ви хочете стати нашим партнером - ми будемо раді співпраці.

У розділі меню "Бонуси" потрібно обрати вкладку WOG. По тапу на цю вкладку застосунок згенерує QR код.

На касі будь якої АЗС мережі WOG скажіть касиру свій телефон, або відскануйте ваш код у застосунку Прайд, або надайте пластикову картку Прайд. Після цього касир має відсканувати QR код у застосунку dashcamUa. Знижка буде зарахована на картку Прайд (віртуальну, у застосунку або на пластикову). Накопичені на Прайді гривні можна буде потім використати на купівлю пального або на будь які товари на АЗС WOG.